Domů » Reference

Spokojení klienti a vynikající hodnocení

Naším cílem je, aby o nás hovořily úspěšné obchody a spokojení klienti. Podívejte se, co z nás dělá špičkovou realitní kancelář v oblasti prodeje nájemních domů. Jsme hrdí na to, že jsme se stali lídry v prodeji činžovních domů v Brně. Naši klienti nás oceňují díky našemu závazku poskytovat prvotřídní služby. Od roku 1991 jsme důvěryhodným partnerem na realitním trhu a pravidelně získáváme výborné hodnocení.

Realitní úspěchy založené na spokojenosti klientů

Naše kvalitní služby nezačínají ani nekončí pouze prodejem nájemního domu. Naším posláním je pomáhat klientům od začátku do konce. Řešit jejich specifické potřeby, empaticky přistupovat ke každému z nich. Právě díky kombinaci individuálního přístupu a profesionality jsme jako realitní kancelář Real Spektrum získali úžasné hodnocení 4,7 hvězdy na Google, dokonce 4,9 hvězdy na Seznamu a 4,3 na Facebooku.

        

Pavel Ondruška

Přes realitní společnost Real Spektrum jsme prodávali dům, který byl svým pojetím spíše určen pro zázemí respektive sídlo firmy, takže prodej byl tímto velmi omezený a také špatná doba tomu mnoho nepřidala. Nakonec se vše podařilo k naší spokojenosti a prodej se uskutečnil. Tímto bych chtěl poděkovat zejména p. Ryšavému, který nás měl starosti za jeho špičkový a profesionální přístup. Pro prodej nemovitosti udělal maximum, což velmi oceňujeme. Za nás můžeme firmu Real Spektrum jenom doporučit a pokud bude někdy v budoucnu příležitost, tak opět jejich služeb využijeme.

Omar Pavlov

These guys are true professionals, who approach every property-related transaction with 100% dedication. They treated us like we were part of the same family. Very much recommended if you are contemplating buying or selling in the Brno region. Tito kluci jsou opravdoví profesionálové, kteří ke každé transakci související s nemovitostmi přistupují se 100% nasazením. Chovali se k nám, jako by byli součástí naší rodiny. Velmi doporučujeme, pokud uvažujete o nákupu nebo prodeji v regionu Brna.

NEXNET

Děkuji za profesionální přístup panu makléři Janu Ryšavému a společnosti REAL SPEKTRUM. Vše proběhlo bez jakéhokoliv odkladu a k mé naprosté spokojenosti. Pokud bych v budoucnu potřeboval v Brně zajistit jakýkoliv servis z hlediska realit, vím, že ve společnosti REAL SPEKTRUM mám zkušeného partnera.

Vita Prochazkova

Děkuji panu Ryšavému za pozitivní vyřešení problému spoluvlastnictví nemovitosti, mediací mezi jednotlivými spoluvlastníky. Pomohl nám s prodejem podílů jednomu z spoluvlastníků, zajistil právní služby a tím pomohl v ukončení konfliktů, které nám komplikovaly vztahy v rodině.

Otakar Medek

Se společností Real Spektrum jsme řešili poměrně složité majetkové a právní záležitosti kolem prodeje firmy. Byli jsme velmi spokojeni s profesionálním přístupem i nadstandartním řešením obchodu vedle běžných transakcí s nemovitostmi, kterými se firma zabývá. Mohu jenom doporučit pro další spolupráci.

Martina Holčáková

S RK REAL SPEKTRUM jsem spolupracovala již několikrát. V porovnání s jinými realitkami, kde neplatilo vždy to, na čem jsme se dohodli a člověk si musel spoustu věcí zařídit sám, tato RK pracuje zcela profesionálně, vždy platí dohodnuté a vyřídí za zákazníka vše včetně právního servisu. Tuto RK můžu opravdu každému doporučit, je na ni stoprocentní spolehnutí a snaží se klientům maximálně vyjít vstříc.

Otmar Vahala

Oceňuji zejména profesionalitu, úroveň komunikace a spolehlivost.

Michaela Oslejskova

Jsem naprosto spokojená s jednáním nejen společnosti, ale i jednotlivců. Děkuji za vstřícný přístup, za pomoc, vysvětlení všeho potřebného. Všechno proběhlo v naprostém pořádku.

Miloslav Janíček

Velmi vstřícný přístup. Rychlé, jasné a ochotné jednání. Děkujeme.

Zpytlicek

Profesionální, rychlá a komplexní služba vedoucí k dosažení společného cíle a tím k všestranné spokojenosti-vřele doporučuji.

Jana Roubcová

O prodej naší nemovitosti se staral pan Ryšavý. Odvedl naprosto profesionální práci. Mnohokrát děkuji a kancelář Real Spektrum vřele doporučuji.

Pavlushak

Vse k moji celkove spokojenosti. Dekuji! Doporucuji. Pristup skvely, vse zaridili od A do Z.